30 января 2019

Обратите внимание! Внесены изменения в постановление о получении субсидий!

Управление труда, социальной защиты и защиты населения от последствий чернобыльской катастрофы Бучанского городского совета от 24.01.2019 г. предоставило информацию о внесению изменений в постановление о пулучении субсидий. Текст приведен ниже: 

 

"У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови № 606 від 26/07/2018 року (набирає чинності з 1 січня 2019 року) « Про визнання такою, що втратила чинність постанови Кабінету Міністрів України від 13/11/2013 р № 860 «Про надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мешканцям житлових будинків, у яких створено ОСББ (ЖБК)», управління праці доводить до вашого відома наступне: з 01 січня 2019 року соціальний захист (надання пільг та житлових субсидій) для населення, що проживає в будинках, де створено ОСББ та ЖБК здійснюватиметься виходячи з витрат на управління багатоквартирним будинком.

Звертаємо увагу, що внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06/08/2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» стосовно визначення для громадян, які отримують пільги чи субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, соціальну норму житла та соціальний норматив оплати житлової послуги – послуги з управління багатоквартирним будинком, а також витрат на управління багатоквартирним будинком – для громадян, які проживають в будинках, де створено ОСББ/ЖБК.

Згідно з формулою, передбаченою у підпункті 9 пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 06/08/2014 року № 409, соціальний норматив витрат на управління багатоквартирним будинком (граничний розмір) становить 5,69 грн/кв.м (граничний тариф для відшкодування пільг та субсидій по ЖБК/ОСББ та інших організацій -  надавачів даних послуг).

З метою забезпечення соціального захисту населення, ОСББ/ЖБК, які наразі використовують для розрахунків з мешканцями відповідних будинків внески на утримання будинку і прибудинкової території, мають забезпечити їх перегляд (визначивши внески на управління багатоквартирним будинком), враховуючи вимоги законодавства.

Прийняття рішень про встановлення внесків на управління багатоквартирним будинком здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства."